wtorek, 13 marca 2018

Colleen Hoover "Point of Retreat"

"Point of Retreat" to nowe wydanie powieści "Nieprzekraczalna granica" Colleen Hoover. Jest to druga część trylogii dotyczącej losów Williama i Layken, którzy przeszli w swoim młodym życiu tyle, ile niektórzy nie doświadczyli w ciągu swojego długiego dorosłego życia. Co tym razem się u nich wydarzy? Jesteście ciekawi? Zapraszam :)Lake i Willa łączy więcej niż zwyczajne młode pary. Mają za sobą podobne doświadczenia, oboje stracili rodziców i muszą zajmować się młodszym rodzeństwem, no i też podobne potrzeby. Muszą radzić sobie w codziennością, z wychowaniem młodszych braci, z ich edukacją, ale także swoją. Są dla siebie wsparciem i bardzo się szanują. Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni..
Ich związek rozpada się jednak, gdy na drodze Willa pojawia się jego dawna miłość Vaughn. Chłopak utrzymuje z nią kontakt, chociaż wie, że Layken może mu nie wybaczyć kłamstw. Wiadomo, że taka sytuacja powoduje mnóstwo nieprzyjemności, a wiele można wybaczyć, ale sekrety i kłamstwa bardzo ranią dziewczynę... Czy rozstanie pomoże im zrozumieć, jak bardzo siebie potrzebują?
Czy Willowi uda się naprawić to, co zniszczył, zanim rozstaną się z Layken na zawsze i już nigdy więcej nie zobaczą?Ten, kto raz przeczytał książkę Colleen Hoover wie, że tych historii się nie zapomina. Wręcz przeciwnie, po każdą kolejną sięga się w ciemno, bo wiadomo, że to gwarant wielkich emocji. Tak jest i tym razem. Choć wydaje się, że drugi tom nie przyniesie wielu wrażeń, mile można się zaskoczyć! To kolejna karuzela emocji, które wyciszają się tylko po to, by zaraz znowu podnieść adrenalinę. "Point of Retrat" bawi, wzrusza i "motylkuje" :) 

Bardzo polecam Wam tę książkę oraz cały cykl "Slammed", to nie będzie zmarnowany czas! I przygotujcie chusteczki, mogą się przydać! Ja już nie mogę się doczekać kolejnego tomu!

Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwu YA!
Ps: Jeśli ktoś ma ochotę, zapraszam do recenzji pierwszej części "Slammed" - "Pułapka uczuć"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz