wtorek, 7 listopada 2017

Laurelin Paige, Sierra Simone "Gwiazdor"

Okładka Was nie myli. Mam dla Was kolejną gorącą książkę. I to w dosłownym znaczeniu tego słowa. Laurelin Paige i Sierra Simone w książce "Gwiazdor" przedstawiają kulisy pracy światowej sławy gwiazdora filmów dla dorosłych, który zaczyna uświadamiać sobie czym jest prawdziwe uczucie... Zaciekawiło Was? Weszłam w to w ciemno. Dla mnie nazwisko Laurelin Paige to nazwisko, które po prostu do tej pory brałam w ciemno. Teraz już się zastanowię. Dlaczego?
Zapraszam :)


Logan O'Toole to super gwiazda w świecie porno. Jest seksowny, zwierzęcy i diabelnie pociągający. Uwielbia zaspokajać potrzeby kobiet i wie, że robi to szalenie dobrze. Kocha swoją pracę i nie wyobraża sobie, że mógłby zająć się czymkolwiek innym.
Devi Dare dopiero debiutuje w filmach dla dorosłych. Jest młoda, zmysłowa i - co najważniejsze w branży - totalnie bezpruderyjna. Odgrywa tak efektowne i elektryzujące sceny, że nie sposób o niej zapomnieć.

Logan zauważa Devi już pierwszego dnia na planie. Podczas kręcenia wspólnych scen okazuje się, że chemia, którą tworzą dla świata, nie gaśnie wraz z wyłączeniem kamer. Powoli zdają sobie sprawę, że jest to początek głębszego uczucia. Ale czy ten związek ma szansę przetrwać poza planem filmowym?

Ta książka to spora dawka seksu, miłości, fantazji i pożądania. Ale spora dawka, to chyba skromne określenie. Mnóstwo w tej książce scen erotycznych, wręcz wulgarnych. Owszem, wiem, że to prezentacja zawodu takich specyficznych aktorów, ale mimo wszystko, trochę to niskie poloty, a fabuła sama w sobie nie aż tak fascynująca. A szkoda. Na pewno nie ma tutaj tematów tabu. Książka jest bezpruderyjna i pełna ostrego języka. Z pewnością kogoś z Was zainteresuje, przeczytajcie, wymienimy się wrażeniami :)

Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz