poniedziałek, 11 września 2017

CzaroMarownik 2018 od Wydawnictwa KobiecegoDzisiaj przychodzę do Was z czymś zupełnie innym niż do tej pory. Domyślam się, że każda z nas kobiet potrzebuje kalendarza, w którym może zapisać, czy zaznaczyć rzeczy, o których nie chciałaby zapomnieć. A czasem myśli, które łapiemy w locie, też warto byłoby zapisać, żeby nie odleciały w natłoku codziennych spraw...
Wiem, wiem, że teraz każdy ma smartfon z funkcją zapisywania zdarzeń, ale przecież fajnie jest być trochę retro. A poza tym, telefon czasem może się rozładować ;) Dlatego chciałam Wam opowiedzieć o niespodziance, którą dla kobiet przygotowują kobiety z Wydawnictwa Kobiecego :)
Oto wyjątkowy kalendarz na rok 2018, który pokocha każda kobieta! Jest to niby standardowy kalendarz z podziałem na dni, tygodnie i miesiące z zapisem świąt, ale poza tym ma w sobie to COŚ! Co przez to rozumiem? Każdy dzień zawiera złotą myśl, wskazówkę, która z pewnością zadziała motywująco na każdą z nas. Poza tym jest w nim sporo miejsca na zapisywanie naszych planów, zamierzeń, ale i przemyśleń, które nie chcemy, aby nam umknęły. Dodatkowo kalendarz zawiera sporą dawkę przydatnych wskazówek dotyczących różnych sfer, m.in.: ubrań must have, mieszkania w stylu skandynawskim, zdrowia i urody, nawet tego, jak można zrobić truskawkowy peeling. Ponadto kobiety radzą w nim, jaki kolor dopasować do swojej osobowości, jak obudzić się na wiosnę, czy wykorzystać moc czekolady lub oleju kokosowego.

Kalendarz jest pięknie wydany, kolorowo, z tasiemką, w twardej,połyskującej ozdobną folią oprawie, a dodatkowo w formacie, który jet idealnie dopasowany do kobiecej torebki, co pozwoli zabierać go ze sobą wszędzie.
No a dla kobiet, które lubią trochę magii w życiu, wewnątrz znajduje się magiczny horoskop, ale i informacje dotyczące afrodyzjaków, czy magicznych kamieni.

Myślę, że ten kalendarz jest naprawdę kobiecy i bardzo Wam się spodoba. Na pewno wspomoże Waszą codzienną motywację i doda energii do działania :)


Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz