piątek, 28 lipca 2017

Martyna Kubacka "Bez pamięci" BOOK TOUR

Tym razem w ramach Book Tour organizowanym przez Literacki Świat Cyrysi dotarła do mnie książka Martyny Kubackiej "Bez pamięci". Pierwszy raz spotkałam się z fabułą, w której bohaterka cierpi na amnezję i jak się okazuje, niewiedza byłaby dla niej lepsza niż przerażająca prawda... Dlaczego? Zapraszam!Pewnego dnia Kasia budzi się w pięknym domu, jednak zupełnie nie wie, jak się w nim znalazła. Nowe miejsce, i ktoś obcy obok.. Dowiaduje się, że miała wypadek, a przystojny prawnik, który się nią opiekuje, jest jej narzeczonym. Kobieta jednak niczego nie pamięta... Nie wie, czy może mu zaufać. Nie pamięta niczego sprzed wypadku, dlatego ze wszystkich sił stara się przypomnieć sobie swoją przeszłość, nie zdając sobie sprawy, że grozi jej poważne niebezpieczeństwo... Prawdopodobnie niewiedza jest dla niej lepsza niż skrywana prawda, której próbuje dociec. 

Autorka zbudowała świetną intrygę oplecioną romantyczną historią, w której pomiędzy dwojgiem ludzi, których los zetknął wbrew ich woli, rodzi się fascynacja i miłość. Tylko, czy uczucie będzie wystarczająco silne, żeby pokonało przeszłość i zmieniło przyszłość? Nie jest to łatwe pytanie, bowiem bohaterce ciągle towarzyszy obawa przeplatana nadzieją, a amnezja niczego nie ułatwia. Podobają mi się wyraziste kreacje bohaterów, nie tylko głównych Kasi i Piotra, ale też Marty i Tomasza. To bardzo błyskotliwe osoby z poczuciem humoru, które nadaje lekkości fabule, która jest ona mocną mieszanką gatunkową. Nie ma jednak przestojów akcji, brnie ona do przodu i sprawia, że książkę czyta się szybko i z przyjemnością. A nowe fakty z życia Kasi zaskakują za każdym razem tak samo mocno, nadając tempo kolejnym wydarzeniom..

Bardzo polecam Wam tę intrygującą historię, w której na pewno docenicie romantyczną i namiętną nutę z domieszką pikanterii i niebezpieczeństwa.

Za udział w Book Tour dziękuję Krysi. Regulamin BT znajdziecie tu


Wydawnictwo Lucky

1 komentarz: