czwartek, 26 stycznia 2017

Vi Keeland "Gracz"

Jeśli macie ochotę na coś z literatury erotycznej, to zawsze możecie liczyć na Wydawnictwo Kobiece. W ich ofercie zawsze znajdziecie jakieś interesujące i naprawdę gorące pozycje - oczywiście książkowe ;) Tym razem miałam możliwość przeczytania "Gracza" Vi Keeland i zapewniam Was, to zdecydowania jedna z najgorętszych książek ostatnich miesięcy. Zapraszam :)Trzeba przyznać, że niektórzy faceci są po prostu bezczelni. Aroganccy, zawadiaccy i pewni siebie w ten niezwykle irytujący sposób, który kojarzy każda kobieta. Taki właśnie jest Brody Easton - główny bohater książki. To taki typowy gracz – przystojny, szalenie męski, a niezły tupet to jego drugie imię. Z przyjemnością i premedytacją bierze udział w grze, w której stawką jest dziki seks. Krótkoterminowy cel? Panienka do łóżka. Czemu nie.

Delilah to początkująca dziennikarka sportowa, która po raz pierwszy spotyka Brody’ego w męskiej szatni. Zawodnik jeszcze przed rozpoczęciem wywiadu zdecydował się odsłonić wszystkie karty. I to dosłownie (:)). Nieprzewidywalny i bezpruderyjny zrzucił przed nią ręcznik przepasający jego biodra. Trudno stwierdzić czy liczył na flirt, czy po prostu chciał zaliczyć. Wiadomo jednak, że Brody się nie patyczkuje. Znajomość rozpoczęta w taki sposób może potoczyć się różnie.

Fani gorącego romansu sportowego będą zachwyceni. Strony „Gracza” iskrzą od chemii między głównymi bohaterami. Delilah nie jest zbyt zasadnicza, ale jednej reguły trzyma się twardo – nie umawia się z graczami. Jednak Brody ma wobec niej inne plany. Męska duma nie pozwoli mu tak po prostu odpuścić. 

Źródło: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/gracz/No tak, trudno przejść obok takiego opisu obojętnie, zwłaszcza, jeśli lubi się literaturę erotyczną. No a okładka, chyba nie pozostawia innej decyzji, jak tylko sięgnąć po historię gorącego gracza. 

Starania Brod'ego są naprawdę takimi, o jakich marzy chyba każda kobieta. I choć Delilah próbuje się oprzeć seksownemu mężczyźnie, jest to naprawdę trudne, bo jak pokazuje książka, jest on dobry naprawdę we wszystkim. Tłumaczyć chyba nie muszę...
Sytuacja jednak trochę się zmienia w momencie, kiedy do gry wchodzi przeszłość Brod'ego.
Czy chęć stabilizacji i ciągłej zabawy mogą zagrać udany mecz? Trudno powiedzieć. Sami musicie się przekonać, jak wygląda taki pojedynek, nie tylko na boisku...

Historia Brod'ego i Delilah zdecydowanie rozpali także Wasze zmysły. Jest naprawdę wciągająca. Opisy są jednak wysmakowane i bardzo namiętne. Choć z autorką mam do czynienia pierwszy raz, zdecydowanie podoba mi styl jej pisania. Nie jest wulgarny, ani zbyt wygórowany. Historia opisana jest w sposób bardzo realny, czasem trudno uwierzyć, że jest to fikcja literacka. Narracja prowadzona z różnych perspektyw trochę wybija z rytmu czytania, ale mimo to, doskonale buduje całość historii.

To, co doceniam w tej książce, to to, że jest przykładem literatury erotycznej, która zawiera w sobie coś więcej niż sam seks. Owszem, sceny erotyczne są świetne, ale fajnie, że oprócz nich fabuła zawiera wątki romantyczne, pełne troski, opiekuńczości i przyjaźni. Dlatego, jeśli szukacie w książce nie tylko historii rumieniącej policzki, to jest to powieść dla Was. Drugi z głównych wątków skutecznie bowiem ochładza pierwszy  sprawia, że nie można oderwać się od historii gorącego gracza... 

Bardzo polecam, zwłaszcza pełnoletnim kobietom ;) Popatrzcie tylko na okładkę ;)


Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu :)

1 komentarz:

  1. Na pochwałę zasługuje fakt, iż sama fabuła to coś więcej niż czysta erotyka.

    OdpowiedzUsuń