niedziela, 7 sierpnia 2016

K. Bromberg "Slow Burn. Kropla drąży skałę"

Książka "Slow Burn. Kropla drąży skałę" jest kontynuacją serii Driven, opowiadającej kilka historii o skomplikowanej grze uczuć, instynktów i emocji, pożądania i bólu. Tom piąty opowiada historię Haddie i Becksa. To pełna emocji i namiętności podróż, w którą warto się wybrać bez zastanowienia. Zapraszam :)Kiedy Rylee poślubia Coltona, na pierwszy plan wychodzą uczucia jej bliskiej przyjaciółki Haddie Montgomery. Jest to dla niej trudny czas, ponieważ niedawno zmarła jej siostra Lexi, z którą były w bardzo bliskiej relacji. Trudno jest jej pogodzić się z odejściem siostry, każdy dzień przynosi wspomnienia i ciężko jej się podnieść. Na co dzień przybiera maskę normalności, zwłaszcza podczas spotkań z siostrzenicą. Emocje jednak potrzebują jakiegoś ujścia. Haddie jednak nie planuje póki co wiązać się z jakimkolwiek mężczyzną, aby nikt nie musiał przeżywać tego, co mąż Lex. Spotkanie z przystojnym i bardzo męskim Beckettem Danielsem miało być jednonocną przygodą, rozładowaniem napięcia i emocji, chwilą zapomnienia bez żadnych zobowiązań. Jednak żadne z nich nie spodziewało się iskry, która wywołała między nimi płomień...


Wspomnienie zapachu, smaku i dotyku nie daje jednak spokoju Haddie, choć próbuje się zapierać rękami i nogami przed tym uczuciem, to wie, że Becks jest mężczyzną, który mógłby być tym jedynym na całe życie. Ale nie chce ryzykować. Na szczęście Beckett jest mężczyzną, który łatwo się nie poddaje i zamierza walczyć o o kobietę swoich marzeń. Płomyk, który rozniecił w sercu Haddie, powoli się rozpala, a żar namiętności staje się coraz trudniejszy do opanowania. Rozkręca się niepowtarzalna karuzela emocji, instynktów i pragnień.Książka K. Bromberg jest niezwykle wciągająca. Historia Haddie i Becksa jest niezwykle gorąca, to taka emocjonalna huśtawka uczuć, uciekanie i gonitwa, namiętność przyprawiająca o zawrót głowy. Haddie wzbraniająca się przed uczuciem jest bohaterką, która od razu można polubić, a Becks to mężczyzna, w którym łatwo byłoby się zakochać. 

Jeśli macie ochotę na powieść emocjonującą, pełną namiętności, to "Slow Burn. Kropla drąży skałę: jest powieścią dla Was. Bardzo polecam i sięgam po kolejną część :)


Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwu Helion :)

2 komentarze:

  1. Uwielbiam pióro Bromberg. Te emocje ... Aż Ci zazdroszczę, że już jesteś po lekturze! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwszy raz miałam styczność, ale nie ostatnią! :)

    OdpowiedzUsuń