wtorek, 31 maja 2016

BOOKTOUR Emma Chase "Unieważnienie"

Po raz kolejny biorę udział w Book Tour organizowanym przez Krysię z bloga Literacki Świat Cyrysi. Tym razem mam szczęście, bo znajdują się u mnie aż trzy powieści, które wyruszyły w podróż ;) Z "Unieważnieniem" mam lekką obsuwę, ale książka już poszła w świat, także nadrabiam :)Kiedy Stanton i Jenny w wieku 17 lat spodziewają się dziecka, wydawać by się mogło, że trochę ich to złamie. Jednak obydwoje dojrzale podchodzą do tematu. Stanton nie rezygnuje ze studiów prawniczych, mimo, że źle znosi rozłąkę zarówna z dziewczyną, jak i córką. Przykro mu, że nie uczestniczy w jej życiu na tyle, na ile by chciał. Wspiera go jednak starszy kolega ze studiów Drew, który pokazuje, jak wiele Shaw może zrobić dla córki właśnie poprzez to, co osiągnie dzięki skończonym studiom. Jenny, dzięki pomocy rodziców również sobie radzi. Tylko czy patrzenie na związek na odległość oboje pojmują w ten sam sposób?

Mijają kolejne lata, a oni nadal pozostają w bardzo bliskiej relacji, mimo, że Stanton spotyka się z Sofią, która jest jego współpracownicą, ale też kochanką. Nietrudno zauważyć, że ta relacja powoli przeradza się w coś więcej. Tylko, czy łatwo jest ułożyć sobie życie w trójkącie? A właściwie czworokącie, albo nawet wielokącie? :) Stanton kocha wszystkie te kobiety jednocześnie, tyle, że każdą z nich inną miłością. O tym, jak ułożą się relacje tych bohaterów musicie przekonać się sami! :)Emma Chase po raz kolejny uraczyła nas zabawną historią, pełną pikanterii, zawirowań uczuciowych i dobrego humoru. "Unieważnienie" czyta się świetnie, bo jest napisane lekko i swobodnie, typowo po amerykańsku. Bohaterowie są wykreowani charakterystycznie, co świetnie buduje całą fabułę. Prawniczy świat ukazany przez autorkę jest odrobinę przerysowany, no i świetnie przeplata się z historią małego miasteczka, to także fajnie buduje całość. Trochę inaczej, niż dotychczasowe powieści o amerykańskich prawnikach, których teraz naprawdę jest sporo na półkach w księgarniach.

Jeśli macie ochotę na coś zabawnego, pełnego humoru, odrobiny sarkazmu, ale i wysmakowanego seksu, to jest to właśnie powieść dla Was. Emma Chase nie zawodzi po raz kolejny. Najpierw seria Tangled, teraz "Unieważnienie", naprawdę polecam!Książkę przeczytałam w ramach Book Tour, którego regulamin dostępny jest tutaj. Jego organizatorami są Cyrysia oraz  fanpage serii Tangled :)

Cyrysiu, dziękuję za cierpliwość :)

Wydawnictwo FILIA

4 komentarze:

 1. Dziękuję za udział w mojej zabawie i za subiektywną recenzję. Cieszę się, że książka przypadła Tobie do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak to prawda książki Emmy są jedyne w swoim rodzaju, do tej pory nie spotkałam się z książką, która byłaby tak lekko napisana i zabawnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Unieważnienie" było super, nie mogę się doczekać kolejnej części z serii <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara@gmail.com ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +2348104102662 )

  OdpowiedzUsuń