niedziela, 21 lutego 2016

Book Tour "Jesteś moja Dzikusko" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej

W ramach Book Tour zorganizowanego przez Cyrysię z bloga Literacki Świat Cyrysi, jeszcze raz sięgnęłam po najnowszą książkę Agnieszki Lingas-Łoniewskiej "Jesteś moja Dziskusko". Zrobiłam to z wielką przyjemnością!
Życie Natalii zmienia się o 360 stopni, kiedy ginie jej matka, ponieważ zostaje całkiem sama. Na szczęście najlepsza Przyjaciółka matki postanawia przysposobić Natę, nawet się nad tym nie zastanawiając. Jej mąż oczywiście się zgadza, choć na stałe mieszka w Stanach. Mieszane uczucia ma za to syn Katarzyny, Anthony, maturzysta o bardzo temperamentnym charakterze. O ile początkowo zdaje się dziewczyny nie zauważać, o tyle z czasem wiele się zmienia. 

Początkowo wprowadza ją w swoje środowisko szkolne, które nie należy do najłatwiejszych. Szkoła prywatna, do której chodzą, stawia wysokie wymagania, przede wszystkim towarzyskie. Wewnętrzne grupy, kręgi, Antek też należy do określonej grupy, w ich mniemaniu, wiadomo, tej "najlepszej". Zamierza więc wprowadzić "prawie siostrę" w swoje towarzystwo, prosi nawet swoją bliską znajomą Martę, żeby zaopiekowała się Natalią i zapoznała ją z ich wspólnymi znajomymi, tym bardziej, że zbliża się wielka impreza. Marcie się to nie podoba, do tej pory Tolland choć niepokorny, to niezobowiązująco z nią spędzał najwięcej czasu, przez co ciągle miała nadzieję na coś poważniejszego. Jednak decyduje się pomóc chłopakowi.

Do czasu imprezy Natalia zaczyna czuć się dobrze w towarzystwie kolegów i koleżanek z nowej szkoły, nawet w obecności nieszczerej Marty. Antek natomiast powoli dostrzega, że coś zmienia się w jego uczuciach wobec zielonookiej rudej dziewczyny. Po imprezie, na której uświadomił sobie, jak pragnie Naty, dał do zrozumienia Marcie, że nic między nimi już się nie wydarzy, a potem jeszcze pobił Rolanda za jego zachowanie wobec Natalii, zmienia się już w nim praktycznie wszystko. Jest już pewien, że nie jest w stanie traktować jej jak siostry. 

Młodzi powoli zaczną się do siebie zbliżać, wybuchnie między nimi prawdziwy żar namiętności i bliskości. Ale niestety nie wszystko będzie się układało po ich myśli. Niejednokrotnie da o sobie znać agresywny charakter Tollanda, pojawi się Preston, a i Marta tak łatwo nie odpuszcza w swoich staraniach. Jeśli jesteście zainteresowani, czeka Was naprawdę ciekawa historia new adult, o której długo będziecie myśleć z rumieńcami na twarzy, niczym u samej Dzikuski ;)

Jeśli miłość może być trudna, to ta z powieści na pewno taka jest. Ale pokazuje też swoją siłę i moc. Udowadnia, że można kochać kogoś wbrew czemuś, pomimo czegoś, a nie za coś...
Znalazłam się na początku listy blogerów, do których dotrze Dzikuska, ciekawe, jak będzie wyglądała książka z zapiskami, kiedy dotrze do Agnieszki :)

Organizator Book Tour: http://cyrysia.blogspot.com/
 oraz
 https://www.facebook.com/AgnieszkaLingasLoniewska/?fref=ts :)

Regulamin Book Tour dostępny na:
 http://cyrysia.blogspot.com/2016/01/book-tour-zapisy-jestes-moja-dzikusko.html

4 komentarze:

 1. Bardzo się cieszę, że książka przypadła Tobie do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam! Książka własnie do mnie dotarła i czytając Twoją recenzję nie mogę się doczekać aż sama się zapoznam z Dzikuską :)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam ją I nie mogę zabrać się za przeczytanie jej. Muszę się przełamać :) mam nadzieję, że nie jest to wyciskacz łez... potrzebuje czegoś na poprawę humoru .
  Pozdrawiam
  Www.degustacjeksiazek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń