wtorek, 5 stycznia 2016

Emma Chase "Zaplątani"

Na dobry początek 2016 roku, na poprawę humoru i dla tych, którzy lubią się uśmiechnąć przy czytaniu, proponuję pierwszą część serii Tangled - Zaplątani autorstwa Emmy Chase. Co ciekawe, choć autorka jest kobietą, to historia napisana jest z punktu widzenia mężczyzny, niejakiego Andrew Evansa. I to w bardzo błyskotliwy sposób :)

Zaplątani to historia Drew oraz pięknej brunetki Kate zapoznanej w jednym z barów podczas sobotniej imprezy. Drew jest kobieciarzem, co tydzień spędza czas z inną kobietą, ani myśli o związku na dłużej. W dodatku jest wziętym finansistą, nie narzeka na brak pieniędzy, jest bardzo pewny siebie, arogancki i daleko mu do romantyka. Ale, kiedy w barze spotyka Kate, okazuje się, że coś w nim "pykło" ;) Nie może przestać o niej myśleć, oczywiście w podtekstach seksualnych, a kiedy dowiaduje się, że będzie jego współpracownicą, jest w szoku, bo ma pewne zasady, do których nijak ma się seks z koleżankami z pracy. Jednak jak się okaże później, wiele zasad można złamać i to bez wyrzutów sumienia. Przeszkodą nie jest nawet to, że Kate ma narzeczonego. Drew powoli zmierza do celu, jakim jest zdobycie kobiety. Nie jest to takie proste, ale nie niemożliwe, zwłaszcza dla kogoś z charakterem tak upartym, jak Evans. Tylko czy można kogoś zdobyć raz na zawsze? I czy drobne kłamstewka wyjdą mu na dobre? Jaki stosunek ma do tego wszystkiego Kate?
Przekonajcie się. Naprawdę warto, bo to pełna humoru opowieść. Napisana świetnym, lekkim językiem. Mega cięty, bez zahamowań język, pełen dosadnych opisów, czasem przerysowanych obrazów jest świetnym odzwierciedleniem psychiki faceta i jego patrzenia na świat oraz związki damsko-męskie. Jeżeli ktoś lubi literaturę erotyczną też polecam, takich wątków też tu nie brakuje.

To pierwsza z czterech części, wydana nakładem Wydawnictwa FILIA

2 komentarze:

  1. Drew od dawna zdobył moje serce :) Cała seria jest świetna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Czekam aż dotrą do mnie kolejne części i mam nadzieję się o tym przekonać :)

    OdpowiedzUsuń