piątek, 18 grudnia 2015

"Siedem życzeń" - cykl opowiadań

Jeśli ktoś jeszcze nie wybrał świątecznego prezentu dla Mamy, Siostry, Babci, Cioci, Przyjaciółki, czy nawet sąsiadki, to zdąży jeszcze zaglądnąć do księgarni po opowiadania zatytułowane "Siedem życzeń" z Wydawnictwa FILIA i pięknie zapakować je, by sprawiły komuś wigilijną radość. 
To zbiór 7 opowiadań i podsumowania, z których każde ma inną autorkę. Czapki z głów, drogie Panie, za to, jak pięknie powiązałyście w całość opowiadania. I choć każde z nich to zupełnie różne, odrębne historie, jednak wiążą się ze sobą za pomocą świątecznej magii i Pensjonatu "Pod Aniołem", o przepraszam "Pod Kurą" właściwie.
Po przeczytaniu książki, podzielam zachwyty nad nią. Naprawdę wnoszą w serce świąteczne ciepło, sprawiają, że chce się patrzeć inaczej na codzienne sprawy, choć nie zawsze jest to łatwe. 
Historie poszczególnych bohaterów sprawiają, że chce się wierzyć w magię tych zbliżających się dni i w to, że w ludziach jest więcej dobra niż umieją to okazać... 
Serdecznie polecam, właściwie wszystkim, to naprawdę opowieści dające nadzieję i wiarę w spełnianie życzeń, najlepiej siedmiu :)


No a Autorki, to chyba najlepsze na świecie prawie w komplecie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz